Едуард Гугнін: Вирішення проблеми гендерного насилля – показник прогресивного суспільства

Проблема гендерно обумовленного насильства на сьогодні дуже актуальна в українському суспільстві. Цю проблематику обговорили під час засідання координаційної ради з питань сім`ї, жінок, охорони материнства і дитинства в Запорізькій обласній державній адміністрації, за участі заступника голови ЗОДА, голови Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка».

«Сьогодні в країні складна ситуація, бо вже два роки триває неоголошена війна, до того ж, у Запорізькій області проживає понад 125 тисяч переселенців. Усі ці фактори впливають на виникнення конфліктів, тому питання насильства в сім’ї наразі дуже актуальні та важливі.

Гендерні відносини сприймаються як важливий напрямок у суспільстві. Лише за офіційною статистикою минулого року надійшло більше п’яти тисяч звернень від громадян щодо насильства в родинах. Вирішення проблеми гендерного насилля – показник прогресивного суспільства, тому ми маємо усіляко сприяти цьому», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

Відзначимо, що ця проблема на сьогодні активно вирішується, в тому числі починаючи з листопада 2015 року в Запорізькій області реалізується проект Фонду народонаселення ООН “Посилення гуманітарної відповіді на потреби найбільш уразливих категорій жінок та дівчат-підлітків в умовах збройного конфлікту на сході України: зміцнення міжвідомчої системи попередження і подолання гендерно обумовленого насильства та забезпечення доступу до послуг з охорони репродуктивного здоров’я”.

Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації: 0 800 500 335 або 386 (з мобільного) для отримання консультації юриста або психолога, а також інформації щодо закладів, до яких можна звернутися за місцем проживання.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*