Сергій Мінько: Необхідно забезпечити якісну дошкільну освіту для маленьких мелітопольців

Модернізація дошкільних установах Мелітополя, на сьогодні, є пріоритетним напрямком роботи міської влади, на цьому під час візиту в дитячий сад № 46 «Віночок» зробив акцент мер міста, голова Мелітопольської міської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Сергій Мінько.

Також у виїзній нараді взяв участь заступник міського голови, депутат фракції «Солідарність» Запорізької обласної ради Іван Федоров.

«У рамках виїзної наради, ми проінспектували побут нового садка «Віночок». Відкриття нового дошкільного закладу стало значною подією в житті нашого міста, адже дуже важливо, щоб маленькі мелітопольці отримували можливість для отримання якісної дошкільної освіти.

На сьогоднішній день заклад, розрахований на 220 дітей, відвідують вже 176 малюків. У закладі працює 8 груп. За час роботи дитячого садка прийнято на роботу 42 працівника, що носить ще одну найважливішу для нас функцію – боротьби з безробіттям.

Крім того, закупівля продуктів харчування здійснюється відповідно до проведеного моніторингу та довідки головного управління статистики, за наявності оформлення всіх відповідних документів і обліку якості продуктів харчування.

Я впевнений, що таких проектів в нашому місті має бути якомога більше, адже поліпшення соціальної інфраструктури міста зможе значно підвищити якість життя мелітопольців», – зазначив Сергій Мінько.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*