В Запоріжжі пройшла хода, присвячена до Міжнародного дня інформування про аутизм

2 квітня Запоріжжя приєдналось до Міжнародного дня інформування про проблеми людей з аутизмом. Зранку для дітей та їх батьків було проведено ряд розважальних заходів у Дубовому гаю. Ввечері почалась офіційна частина, у якій взяв участь ініціатор проекту, депутат від фракції «Солідарність» В’ячеслав Зайцев. Саме за сприяння народного обранця заходи, присвячені до цього дня, вперше пройшли в Запоріжжі.

2

В’ячеслав Зайцев привернув увагу місцевої влади до цього питання і відтепер в нашому місті щорічно будуть проводитись такі інформаційні акції. Крім цього, в знак толерантності до дітей з розладами аутистичного спектру було започатковано також нову традицію – 2 квітня учасниками ходи було вдягнено аксесуар чи одяг блакитного кольору.

Депутат наголосив на тому, що кожна 68 дитина страждає на аутизм і потрібно своєчасно діагностувати це захворювання. Для цього в інформаційних листівках було надано рекомендації щодо того, як поводити себе з такою людиною. Також листівка інформує про симптоми, з яких починається ця недуга. В’ячеслав Зайцев відзначив, що люди з аутизмом такі ж самі як і ми – повноцінні члени суспільства. І саме серед діточок, які страждають на це захворювання, виявляється найбільший процент геніальних та талановитих людей.

Запоріжжя приєдналось до акції, яка щорічно з 2008 року проходить по всьому світу – всі стратегічно важливі будівлі підсвічуються синім кольором. В нашому місті будівля мерії та вежі на площі Поляка також були підсвічені у знак підтримки. Вважається, що саме цей відтінок є барвою «дітей дощу». Хода пройшла проспектом Соборним – від площі Маяковського до бульвару Шевченка, де перед батьками, дітьми та громадськістю виступили представники влади та народні обранці.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*