Ігор Артюшенко до Всесвітнього дня здоров’я відвідав дитяче відділення Запорізького обласного тубдиспансеру

7 квітня народний депутат України, голова запорізької міської організації партії “Солідарність” – Блок Петра Порошенка” Ігор Артюшенко відвідав дитяче відділення Запорізького обласного тубдиспансеру. Парламентар провідав пацієнтів та поспілкувався з медичним персоналом щодо проблеми туберкульозу в Україні.

Разом з Ігорем Артюшенком заклад відвідали волонтери Благодійного фонду «Солдатські матері» та студенти Запорізького медичного університету.

За словами медичних працівників, сьогодні держава забезпечує хворих на туберкульоз необхідними медпрепаратами, але засоби особистої гігієни, вітаміни та фрукти в більшості медичних закладів у дефіциті.

Врахувавши потреби єдиного в області дитячого відділення тубдиспансеру, гості передали пацієнтам необхідну допомогу.

За словами Ігоря Артюшенка, сьогодні проблема туберкульозу в Україні тримається на контролі держави та профільних міністерств.

«Проблема туберкульозу носить міжнародний характер і, на жаль, Україна – не виняток. Ситуація є важкою і щороку погіршується. Збільшення кількості хворих на туберкульоз має здебільшого соціальний аспект. Разом з тим, без сумніву, сьогодні вся медична сфера потребує негайного реформування. І я сподіваюсь, що на обласному рівні і на рівні Верховної Ради ми зможемо напрацювати спільне рішення для подолання цієї проблеми», – наголосив народний депутат України Ігор Артюшенко.

3