Олександр Кобзарюк провів суботник для мешканців Вознесенівського району

10 квітня за ініціативою депутата Запорізької міської ради від фракції «Солідарність» Олександра Кобзарюка у Вознесенівському районі міста пройшов суботник. Окрім народного обранця в заході взяли участь жителі дома по вулиці Правди, 15.

Під час суботнику було не тільки прибрано прибудинкову територію від сміття та опалого торішнього листя, але й приведено до ладу сам будинок. За словами Олександра Кобзарюка, найголовнішою метою суботника, крім прибирання території, був порятунок цоколя житлового будинку.

За час існування будинку крім облущеної фарби і тріщин на цоколі з’явився також мох і грибок. Мешканці з кожної квартири на чолі з депутатом Запорізької міськради від фракції «Солідарність» власними силами привели цоколь будинку в належний вигляд, пофарбувавши його спеціальним покриттям, яке дозволить на тривалий час зберегти фасад будинку у відмінному стані.

Жителі з радістю облагороджували територію двору – білили дерева і підготували ґрунт до висаджування квітів, який після зими знаходився в незадовільному стані.

Суботник пройшов у дружній атмосфері. Жителі Вознесенівського району разом з депутатом від фракції “Солідарність” Олександром Кобзарюком із задоволенням наводили порядок у дворі по вулиці Правди, 15, роблячи своє місто трохи чистішим і привабливішим.

2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*