Геннадій Васильчук: «В Запоріжжі потрібно відроджувати спорт»

Сьогодні, 13 квітня, у Палаці спорту «ЗАС» відбулись змагання з баскетболу серед школярів. Підтримати юних спортсменів прийшов депутат Запорізької міської ради від фракції «Солідарність» Геннадій Васильчук. Він наголосив, що прийшов підтримати дітей не лише як вболівальник. Тренер однієї з баскетбольних команд, яка займається в школі, розташованій на окрузі, що закріплений за Геннадієм Васильчуком, звернулась з проханням підтримати змагання, на що народний обранець з задоволенням відгукнувся. Не тільки як депутат міськради, але й як мешканець міста і представник вищої освіти.

Під час заходу Геннадій Васильчук наголосив на тому, що в Запоріжжі потрібно відроджувати не тільки баскетбол, але й інші види спорту. Перші кроки до цього вже зроблено – депутатський корпус відстояв та підтримав футбольний клуб «Металург». Також підтримка є і у гандболу, волейболу та інших видів спорту. Завдяки цьому спорт стрімко розвивається в нашому місті.

Після змагань, під час вітання переможців народний обранець наголосив, що діти, які взяли участь у заході – це майбутнє нашого міста та баскетболу. Також Геннадій Васильчук виявив сподівання, що юні спортсмени підуть далі – у баскетбольний клуб «Запоріжжя» та розвиватимуться і здобуватимуть перемоги та нагороди. По закінченню змагань Геннадій Васильчук від фракції «Солідарність» вручив солодкі нагороди чотирьом командам маленьких, але талановитих баскетболістів. 2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*