У Мелітополі триває акція «Зробимо своє місто краще»

У Мелітополі триває акція “Зробимо своє місто краще”, в рамках якої жителі дев’яти будинків по пр. 50-річчя Перемоги, 57 і бульвару 30 років Перемоги, 12-38 зібралися на суботник. Озеленити двори і обговорити насущні проблеми даного мікрорайону приєдналися заступник міського голови, депутат фракції «Солідарність» Запорізької обласної ради Іван Федоров і заступник мера Ірина Рудакова.

Трудовий десант проводився з ініціативи депутата фракції «Солідарність» Мелітопольської міської ради Ірини Славової. В цілому було висаджено 45 дерев та 90 кущів.У Мелітополі триває акція «Зробимо своє місто краще»

На суботник вийшли всі старші по будинках і небайдужі жителі.

В ході спілкування з представниками міської влади жителі звернулися з проханням по ремонту внутрішньоквартальних проїздів та зовнішнього освітлення. Заступник міського голови Іван Федоров поінформував, що за існуючими опорами, в минулому році цей квартал був освітлений, але цього виявилося мало.У Мелітополі триває акція «Зробимо своє місто краще»

«Силами підприємства «Міськсвітло» або «Житловий масив», ми готові розмістити світильники на будинках. Ми зробимо це за свій рахунок, тому в платіжках цього ви не побачите. Але ви повинні розуміти, що в подальшому освітлення ляже на тариф будинку. Якщо є готовність до цього, то ми реалізуємо цей проект. Плата буде мінімальна, за рахунок установки світлодіодних світильників», – зазначив Іван Федоров.