Сергій Мінько привітав сестер милосердя з професійним святом

У Мелітополі сестер милосердя Мелітопольської міськрайонної організації Червоного Хреста з професійним святом привітав міський голова, голова Мелітопольської міської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Сергій Мінько.

«Ви допомагаєте одиноким літнім людям, ВІЛ-інфікованим, а з початку військових дій на сході країни на ваші плечі лягла ще й допомогу вимушеним переселенцям. Це величезне навантаження, але ви справляєтеся зі своєю роботою на відмінно. Доброта, чуйність і безкорисливість – це ваші головні якості. Від імені всіх жителів міста я дякую вам за благородну і самовіддану працю», – підкреслив С. Мінько.

Особливі слова подяки він висловив Наталії Жадан, яка зуміла згуртувати колектив і ефективно організувати роботу і Червоного Хреста, і центру з надання допомоги переселенцям. Це один з 9 подібних центрів в Україні. Завдяки активній позиції Н. Жадан в кінці минулого року місто по лінії Червоного Хреста отримав новий автомобіль швидкої допомоги з повним оснащенням, який використовується для надання допомоги переселенцям, які проживають в Мелітополі і прилеглих районах.

Колективу мер Мелітополя вручив грамоти і подяки, а також подарунки. До слів привітань міської влади приєдналися представники районної влади, управління ГСЧС і Пенсійного фонду.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*