У Мелітополі провели фінальний суботник в рамках акції «Зробимо своє місто краще!»

У Мелітополі в рамках акції «Зробимо своє місто краще!» Та місячника благоустрою міста відбулася загальноміська толока, в якій взяли участь мер міста, голова Мелітопольської міської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Сергій Мінько, заступник міського голови, депутат Запорізької обласної ради Іван Федоров, громадські організації та небайдужі городяни. Найбільшу увагу було приділено парку залізничників і парку ім. Горького.

«Це наймасовіший суботник, в якому у всіх районах міста беруть участь і колективи, і прості городяни. Це тисячі людей, які підтримують ініціативу міської влади, за що їм усім величезне спасибі!0329 (2)

На цьому благоустрій не закінчується. Вже розпочато дорожні роботи в різних частинах міста. Але пріоритет – околиці. Перший віддалений район, в якому стартував капітальний ремонт доріг – Новий Мелітополь», – розповів Сергій Мінько.

Після трудового десанту працівників пригостили чаєм та солодощами. А діточок ще й безкоштовно покатали на атракціонах в парку Горького.

Нагадаємо, що протягом місяця в місті пройшла велика кількість суботників, в якому взяли участь жителі багатоповерхового і приватного сектора, колективи підприємств усіх форм власності, організацій, установ, навчальних закладів.0330 (6)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*