Віктор Цуканов: Необхідно забезпечити фінансові ресурси для ремонту доріг постраждалих від великовантажного транспорту

У більшості міст України існує проблема ремонту доріг. Цю проблему багато в чому ускладнює великовантажний транспорт вагою більше 40 тон, з яким заборонений в’їзд в місто за нормативами. У Бердянську рішенням цієї проблеми зайнявся депутат Бердянської міської ради, голова Бердянської міської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Віктор Цуканов.

«Оформив депутатський запит, який буде озвучений на найближчій сесії міської ради: пропоную при в’їзді в Бердянськ встановити транспортні ваги і вимірювати вагу кожного вантажу, що заходить в місто, а, особливо, в порт. За кожен зайвий кг – прошу мзду до міського бюджету на ремонт доріг.

Крім транспорту, що прямує до вищевказаним та іншим об’єктам на території Бердянська, останнім часом збільшився транзитний потік через місто. В добавок на нові обсяги вийшов залізничний термінал з перевалки брухту. Машини завантажуються в Бердянську і їдуть в маріупольському напрямі», – розповів Віктор Цуканов.12993557_10204391914557289_8109070039723734790_n

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*