У Запоріжжі створять тимчасову комісію з питань тендерів на харчування для дітей

Вчора, 20 квітня, під час засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції депутатом від фракції «Солідарність» Андрієм Согоріним було винесено на розгляд проект рішення про створення тимчасової контрольної комісії міськради з питань, що стосуються тендерних закупівель харчування для дитячих садків та загальноосвітніх навчальних закладів, який було підтримано.

Новостворена комісія займатиметься контролем тендерів на закупівлю продуктів, щодо фактів, які містять ознаки порушень. За словами Андрія Согоріна, раніше комісія звернулася до голів усіх фракцій з проханням надати кандидатури членів контрольної комісії для затвердження на сесії. На даний момент очолювати новостворену комісію з питань тендерів пропонується депутатові від фракції «Солідарність», голові комісії з гуманітарних питань В’ячеславу Зайцеву як одному з депутатів з найвищим рівнем довіри.

Сам проект створення контрольних комісій згідно з рішенням міської ради готує комісія з депутатської діяльності, регламенту, законності, правопорядку, запобігання корупції під головуванням Андрія Согоріна.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*