В’ячеслав Зайцев ініціював створення відділення фізичної реабілітації для бійців АТО

Депутат Запорізької міської ради від фракції «Солідарність» В’ячеслав Зайцев спільно з Запорізької радою ветеранів АТО звернувся до міської влади з приводу амбулаторної реабілітації демобілізованих бійців антитерористичної операції на базі Клінічної міської лікарні №3.

У своєму зверненні народний обранець відзначив, що на даний момент в Запоріжжі налічується більше однієї тисячі бійців, яких було демобілізовано. 30% цих військовослужбовців мають травми різного ступеню важкості і, незважаючи на пройдений курс лікування, потребують подальшої реабілітації. За словами легендарного «кіборга», є категорія військових, які під час перебування в зоні АТО отримали загострення хронічних хвороб і також потребують професійного медичного догляду.

На сьогодні у відповідь на звернення В’ячеслава Зайцева було визначено перелік обладнання та необхідні приміщення для розміщення устаткування для реабілітації на базі клінічної лікарні №3. Після всіх розрахунків, ініціатива створення відділення для бійців АТО буде винесена на розгляд під час травневої сесії міської ради.

Також, за словами депутата від фракції «Солідарність» В’ячеслава Зайцева з міського бюджету буде виділено 62 тисячі гривень на меморіальні таблички загиблим Героям АТО.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*