Алевтина Лепетченко: Ми маємо підтримувати молоді патріотичні таланти

В Оріхові партійці підтримують розвиток дитячої творчості та патріотизму. В рамках проходження обласного конкурсу патріотичної пісні «Спадщина» депутат фракції «Солідарність» Оріхівської районної ради Лепетченко Алевтина підтримала молоді таланти.

«До мене за сприянням участі в конкурсі звернулись молоді та талановиті оріхівці, які прагнуть розвитку патріотичної пісні на нашій Батьківщині. Я вважаю, що наш обов’язок, як свідомих громадян підтримувати юні таланти та усіляко їм допомагати, адже культура – це одне з джерел сталого розвитку нашої країни. Важливо те, що цей конкурс несе в собі безпосередній сенс формування патріотизму та національної гідності в молоді.

Ми пишаємося нашими переможцями Фірсовою Інною – студенткою  Оріхівського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету, яка зайняла 1 місце  в обласному турі конкурсу, у номінації «Сучасна патріотична пісня», а також Андрієм Ігнатовичем студентом Оріхівського професійного ліцею, що зайняв 2 місце в номінації «Авторська пісня». Сподіваємось, що наші таланти продовжать розвивати свої здібності та виграють ще багато конкурсів», – відзначила Алевтина Лепетченко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*