В Токмаку відбувся мітинг-реквієм «Чорнобиль – біль душі і серця пам’ять»

В Токмаку партійці взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Присутні віддати данину пам’яті загиблих і вшанувати тих, хто приймав участь у ліквідації наслідків катастрофи, в заході активну участь взяв народний депутат України Сергій Валентиров, голова Токмацької РДА, голова Токмацької міської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Гурам Джіоєв.

В рамках мітинга-реквієма за проявлену мужність, героїзм, самовіддачу, патріотизм, силу волі під час ліквідації наслідків техногенної катастрофи та з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської трагедії активісти Токмацької ГО «Союз Чорнобиль» та учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС були нагороджені медалями та грамотами.

 «Нам ніколи не забути трагедії, яка спіткала нашу країну багато років назад. Ми завжди будемо пам’ятати день, коли наші герої, виконуючи свій професійний обов’язок, принесли себе у жертву, щоб у інших був шанс. День, який зломав долі багатьом людям та їх сім’ям. Нехай Чорнобильська трагедія завжди нагадує нам про цінності, які важніші всього іншого в цьому світі. Кожного року ми зі сльозами на очах покладаємо до пам’ятного знаку квіти, приклоняючи голови перед світлою пам’яттю наших героїв – ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Ніколи не зітреться пам’ять про цю трагедію, тому що ця трагедія – трагедія всього людства», – звернувся до присутніх Гурам Джіоєв.

Захід завершили церемонією покладання квітів.