Токмацькі активісти привітали із Великоднем військових в зоні АТО

Голова Токмацької районної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка», голова Токмацької РДА Гурам Джіоєв  разом із своїм заступником Володимиром Братіщенком відвідав бійців військової частини В6266, яка зараз перебуває в зоні АТО, та передав їм подарунки від жителів району, вітаючи із Христовим воскресінням.

«Війна – страшна річ. Події, які відбуваються на Сході, несуть велике горе українському народу, але вони підняли патріотизм українців на недосяжну висоту. Коли бачиш 3-річних дітей у вишиванках, прапори на балконах, автівках і будинках, жовто-блакитні стрічки на руках учнів, то розумієш, наскільки важливе питання єдності та незалежності України», – зазначив Джіоєв.

У ході розмови з партійцями  бійці з неприхованою гордістю доводили, що саме там, на передовій – б’ється серце України.

Під час зустрічі спільно із командуванням підшефної частини було розглянуте питання забезпечення військової частини продуктами харчування, побутовою технікою, паливно-мастильними матеріалами, матеріально – технічними засобами, будівельними матеріалами, ремонту військової техніки, розв’язання соціально-побутових проблем, культурних і духовних потреб військовослужбовців

Разом з волонтерами, громадською організацію «Таврійські скіфи» і  народного жіночого вокального ансамблю української пісні «Криниченька» був організований  концерт для всіх учасників цього заходу.

 «Ми не могли у ці святкові дні не привітати тих, хто зі зброєю в руках охороняє наш мир та спокій. Бажаємо, щоб наші захисники живими й здоровими повернулися до своїх рідних та близьких після перемоги», – наголосив Джіоєв.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*