Олександр Константинов організував традиційну святкову зустріч для ветеранів

Сьогодні, 5 травня, до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова фракції «Солідарність», депутат Запорізької міської ради Олександр Константинов провів традиційні зустрічі для ветеранів та дітей війни Комунарського району. Для учасників бойових дій такі заходи є святом, тому що вони можуть поспілкуватись один з одним. Також, під час заходу ветерани не тільки згадували ті роки, свою молодість, але й цікавились тим, як далі буде розвиватись наше місто.

Зустріч проходила в дружній, теплій атмосфері. Герої війни зі сльозами на очах розповідали про те, як потрапили на фронт – у кожного з них своя доля та історія. Життєвий шлях був у всіх різним, але на святковій зустрічі ветеранів об’єднало бажання побачити як розквітає Україна. Олександр Константинов у своїй промові щиро подякував учасникам бойових дій за їх перемогу, за їх прагнення та жагу до життя. А ветерани у свою чергу були вдячні за теплий прийом та подарунки, які голова фракції «Солідарність» презентував після заходу.

За словами Олександра Константинова такі заходи будуть проведені для ветеранів з усіх районів міста. Такий добрий звичай – святкові зустрічі – це найменше, що можна зробити для тих, хто подарував нам перемогу. Голова фракції «Солідарність» наголосив, що пам’ятати про цей подвиг потрібно кожного дня.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*