В’ячеслав Зайцев взяв участь у відкритті фотовиставки «Портрет солдата»

Сьогодні, 13 травня, у Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відкрилась фотовиставка журналістки, фотографа Вікторії Ясинської, яка два роки спілкувалась з військовими та збирала матеріали.

На виставці був присутній і депутат Запорізької міськради від фракції «Солідарність» В’ячеслав Зайцев. Портрет легендарного «кіборга» також було представлено на експозиції. Ця фотовиставка є документальною – під кожним фото військовослужбовця є його власна історія, пов’язана з війною. Всього у залі представлено 39 портретів бійців зі всіх куточків України.

В’ячеслав Зайцев наголосив на важливості такого проекту, щоб донести до громадськості кожну історію героїв фотографій. Також депутат під час відкриття фотовиставки відзначив, що такі статичні фото передають погляд, вираз обличчя та є глибоким відображенням душі людини.

Легендарний «кіборг» відзначив, що портрети простих бійців, які пройшли війну, є унікальними в своєму розумінні. Саме ці хлопці пройшли страшні, запеклі бої, були покалічені і духом і тілом, але залишились живі та досі продовжують боротьбу і не здаються.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*