У Запорізькій обласній раді депутати обговорюють процедуру голосування за членів поліцейської комісії

У Запорізькій обласній раді триває процедура обговорення, якою повинна бути процедура голосування за кандидатів від громадськості до складу постійної поліцейської комісії ГУ Національної поліції в Запорізькій області.

Це питання стало головним під час засідання постійної комісії обласної ради з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації. Участь у роботі комісії взяв керівник фракції «Солідарність» Едуард Гугнін.

Депутатам було повідомлено про рішення робочої групи з розробки Порядку відбору кандидатів до складу постійної поліцейської комісії ГУ Нацполіції в Запорізькій області провести попередню співбесіду за участі лідерів депутатських фракцій і груп із тими, хто претендує на місце в поліцейській комісії.

Нагадаємо, голосування за членів поліцейської комісії було знято з розгляду минулої сесії обласної ради. При цьому Едуард Гугнін  заявив, що процедура обрання існуючих на той момент кандидатур була не прозорою. «На нашу думку винесення цього питання на сесію завчасне. Існує значна дискусія стосовно процедури конкурсного відбору. Стосовно частини кандидатів є питання по їх професійності та морально-етичним якостям. Додатковий час дозволить нам уважніше розглянути кандидатури. Ми зможемо пройти цю процедуру чітко в рамках закону та забезпечити прозорість обрання членів комісії з Нацполіції», – повідомив тоді Гугнін.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*