В Оріхові партійці ініціювали проведення вистави англійською мовою на честь Дня Європи

За ініціативи Оріхівської районної організації партії «Солідарність» – «Блок Петра Порошенка» на базі ВСП «Оріхівський коледж» ТДТАУ відбувся концерт «Україна – це Європа», в якому прийняли участь аматори районного будинку культури та дитячий театр під керівництвом досвідченого вчителя англійської мови Оріхівського НВК № 2 ім. академіка В. А. Лазаряна Алли Федоренко діти показали виставу «Попелюшка» на англійській мові.

«Дні Європи в Україні, для нас вже стали доброю традицією. Україна, яка знаходиться практично в центрі Європейського континенту, останніми роками зробила значні кроки для вступу до європейського співтовариства. Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни .В Оріхові партійці ініціювали проведення вистави англійською мовою на честь Дня Європи

Цей день є уособленням прагнення європейських держав до мирного співіснування, відмови від військового протистояння, силового вирішення міждержавних конфліктів. День Європи для українців – день проголошення підтримки спільних цінностей, знайомства з історією, економікою і культурою різних країн континенту», – відзначила депутат фракції “Солідарність” Оріхівської районної ради, керівник секретаріату Оріхівської районної організації партії Алевтина Лепетченко.