Результати шостої сесії міської ради

25 травня в Запоріжжі пройшла шоста сесія міської ради сьомого скликання. У порядку денному були винесені питання, які ініціювали депутати від фракції “Солідарність”.

Розпочалось пленарне засідання незвично – перед депутатським корпусом виступили маленькі вихованці Запорізької міської асоціації батьків дітей-інвалідів та інвалідів дитинства «Надія». Також керівник асоціації Ірина Олександрова висловила слова подяки всьому депутатському корпусу за підтримку.

Продовжилась сесія зверненнями. Депутат від фракції “Солідарність” Геннадій Васильчук у своєму зверненні наголосив на тому, що у центрі міста є дороги, які потребують ремонту, зокрема на вулиці Козачій, що в Олександрівському районі.

В’ячеслав Зайцев звернувся до міської влади з нагадуванням, що незважаючи на прийняття рішення щодо декомунізації більшості вулиць Запоріжжя, у місті все одно зберігаються таблички, біг-борди зі старими назвами, також старі назви все ще використовуються в громадському транспорті. Було зазначено, що шість тисяч табличок буде замінено в місті починаючи з серпня по грудень. Крім того, що будуть виправлені назви вулиць у громадському транспорті.

Із зверненням до міської влади виступив і голова фракції “Солідарність” Олександр Константинов щодо модернізації обладнання концерну “Міські теплові мережі”. Депутат зазначив, що з причин колосальної енергозалежності та енергетичної неефективності нашої економіки, нашого житлового та комунального господарства, всі українці і запоріжці опинились в ситуації, коли вартість комунальних послуг, зокрема опалювання, сильно впливає на рівень життя населення.

Олександр Константинов вважає, що першочергове завдання місцевої влади не друкувати, приймати та відправляти звернення, а працювати, займатися термомодернізацією, модернізацією обладнання та мереж концерну “Міські теплові мережі”. Голова фракції “Солідарність” відзначив, що встановлення індивідуальних теплових пунктів у будинках дозволить зменшити до 50% вживання газу містом та витрати на комунальні послуги кожної запорізької сім’ї.

Також під час сесії було прийнято проект Миколи Бєлого “Про оприлюднення депутатських звернень та відповідей на них”. Нагадаємо, що рішенням передбачається публікація звернень та відповідей на сайті міської ради. Мета – громадський контроль, публічність та відкритість роботи депутатів. Варто зазначити, що рішення набуває чинності з дати початку функціонування оновленого сайту Запорізької міської влади, але не пізніше 1 січня 2017 року.

Було прийнято рішення з приводу земельної ділянки на бульварі Гвардійському. Звернення Запорізької міськради до Міністерства оборони України з приводу передачі комплексу будівель на баланс міста було ініційовано депутатом від фракції “Солідарність” В’ячеславом Зайцевим. Як зазначає легендарний “кіборг”, цим рішенням місто стало на крок ближче до будівництва житла для бійців АТО.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*