Андрій Согорін: Англійська мова відкриває для нас неймовірні можливості

В Запоріжжі депутат міської ради Андрій Согорін та представники запорізької молодіжки партії “Солідарність” – Блок Петра Порошенка” взяли участь в загальноукраїнському уроці англійської мови, метою якого було побити світовий рекорд найбільшого уроку англійської мови в світі.

Ініціатором акції виступило Посольство США в Україні.

«Англійська мова на сьогодні є життєвою необхідністю для повноцінної соціалізації в світі, адже знаючи англійську ти можеш комфортно себе почувати в будь-якій точці світу.

В руслі розвитку англійської мови в Україні необхідно поєднати зусилля влади та громадськості, адже тільки так ми зможемо досягти максимального результату. У зв’язку з цим нещодавно мною був поданий проект рішення про переклад сайту міської ради на англійську мову, який депутатський корпус підтримав.

Цей урок – резонансна подія, яка допоможе нам привернути увагу запоріжців до того, що англійська мова – це цікаво та зовсім не так складно, як може здаватись на перший погляд», – поділився враженнями Андрій Согорін.Андрій Согорін: Англійська мова відкриває для нас неймовірні можливості  В Запоріжжі депутат міської ради Андрій Согорін та представники запорізької молодіжки партії "Солідарність" - Блок Петра Порошенка" взяли участь в загальноукраїнському уроці англійської мови, метою якого було побити світовий рекорд найбільшого уроку англійської мови в світі. Ініціатором акції виступило Посольство США в Україні.  «Англійська мова на сьогодні є життєвою необхідністю для повноцінної соціалізації в світі, адже знаючи англійську ти можеш комфортно себе почувати в будь-якій точці світу.  В руслі розвитку англійської мови в Україні необхідно поєднати зусилля влади та громадськості, адже тільки так ми зможемо досягти максимального результату. У зв’язку з цим нещодавно мною був поданий проект рішення про переклад сайту міської ради на англійську мову, який депутатський корпус підтримав.  Цей урок – резонансна подія, яка допоможе нам привернути увагу запоріжців до того, що англійська мова – це цікаво та зовсім не так складно, як може здаватись на перший погляд», – поділився враженнями Андрій Согорін.  Також в уроці взяли участь представники молодіжної організації партії «Солідарність» Тетяна Цвяткова та Владислав Вітренко. «Англійська мова дає неймовірні можливості не лише для особистого розвитку, а й для професійного росту. Важливо пояснювати людям, особливо молоді, що знання мови дає їм шанс отримати освіту не лише в Україні, а й за кордоном. Ми маємо працювати над поширенням зв’язків між Україною та європейськими країнами», – відзначила Тетяна Цвяткова.

Також в уроці взяли участь представники молодіжної організації партії «Солідарність» Тетяна Цвяткова та Владислав Вітренко.

«Англійська мова дає неймовірні можливості не лише для особистого розвитку, а й для професійного росту. Важливо пояснювати людям, особливо молоді, що знання мови дає їм шанс отримати освіту не лише в Україні, а й за кордоном. Ми маємо працювати над поширенням зв’язків між Україною та європейськими країнами», – відзначила Тетяна Цвяткова.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*