Підтримка спорту є одним з основних пріоритетів в роботі народного депутата України Сергія Валентірова

Під час виїзного прийому в Веселівському районі народний депутат відвідав Веселовський різнопрофільну гімназію на території якої знаходиться одне з кращих штучних футбольних полів в регіоні.

Термін експлуатації штучного покриття спортивного майданчика підходить до свого завершення, а коштів на поточний ремонт у гімназії просто немає.

З проханням надати допомогу в ремонті даного спортивної споруди звернувся до народного депутата директор Веселівської різнопрофільних гімназії Кривко Ігор Олексійович, пам’ятаючи турботу народного депутата про гімназію.

Негайно надавши допомогу для проведення поточного ремонту майданчика, Сергій Валентиров акцентував увагу на необхідності об’єднання зусиль усіх вертикалей влади – Веселівської громади, районної ради, адміністрації та обласної ради і звернувся до голови Веселівської районної державної адміністрації з проханням підготувати проектну документацію по даному об’єкту.

– Ми вже маємо успішний приклад нашої спільної роботи, коли завдяки злагодженим діям всіх зацікавлених сторін Запорізькою обласною радою в першому півріччі було виділено півмільйона грн. на капітальний ремонт аналогічної спортивного майданчика в с. Менчикури Веселівського району, – зазначив Сергій Валентиров.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*