Запорізька обласна рада прийняла резонансне Положення

Запорізька область стала однією з перших в Україні, де прийнято Положення про проведення конкурсу для осіб, які виявили бажання увійти до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції.

Відповідний документ, розроблений постійною комісією обласної ради з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації, був затверджений на сесії.

«Це питання викликало дуже жвавий інтерес напередодні сесії, нарікання з боку багатьох громадських організацій, тому що кандидата по закону повинні бути представниками від громадськості Запорізької області. На жаль, у зв’язку з тим, що в законі України з цього питання існує певна прогалина, і порядок формування самого порядку не передбачений, ні як він приймається, ні як він проводиться, ні як відбираються кандидати, тому, звичайно ж, це питання викликає дуже широкий політичний резонанс. Всі пропозиції, всі нюанси, які були з боку і громадськості, і депутатів, і постійних комісій, були враховані в цьому порядку», – заявив голова обласної ради Григорій Самардак.

Він наголосив на професіоналізмі і патріотизмі депутатів, які взяли участь в роботі над документом і не виключив, що найближчим часом буде зібрано позачергову сесію Запорізької обласної ради, щоб визначити тих двох представників громадськості, які увійдуть до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Запорізькій області.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*