Григорій Самардак: «У влади, науки та бізнесу мають бути спільна мета – розвиток потенціалу Запорізького краю»

У Запорізькому Національному університеті відбувся 1-ий Регіональний форум «Наука. Влада. Бізнес». Активну участь у заході взяли голова Запорізької обласної ради, член фракції «Солідарність» Григорій Самардак, глава фракції «Солідарність» облради Едуард Гугнін, народний депутат України Микола Фролов та депутат міської ради Геннадій Васильчук.

В рамках роботи форуму було презентовано і підписана програма розвитку Відкритої регіональної платформи науково-виробничого партнерства «ІНКУБ» (Інформація. Інвестиції. Інновації). Програма спрямована на встановлення ділових контактів між органами влади, представниками бізнесу та навчально-науковими центрами області.

«Попереду багато роботи, і нам потрібно йти вперед. Робити правильні кроки ми зможемо тільки в діалозі між владою, наукою і бізнесом. У нас повинна бути спільна мета – розвиток потенціалу Запорізького краю. Об’єднавши зусилля, ми зможемо досягти успіху в розвитку виробництва та інфраструктури краю, в створенні нових робочих місць і таким чином, зможемо підвищити рівень добробуту жителів регіону», – сказав Григорій Самардак.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*