Микола Бєлий взяв участь у “Велодні”

12 червня в Запоріжжі пройшов вже традиційний для міста велопробіг. Участь в ньому взяв депутат міськради від фракції “Солідарність” Микола Бєлий. Також підтримали цей флешмоб близько чотирьох тисяч запоріжців.

Старт велопробігу почався з площі Запорізької,  потім учасники проїхали головним проспектом міста та закінчився пробіг біля фан-зони на каскаді фонтанів “Райдуга”. Для учасників було підготовлено багато тематичних конкурсів та естафет, які заохочувалися медалями та грамотами. Прихильники здорового способу життя в рамках “Велопараду” провели футбольний матч на підтримку української збірної з футболу.

Депутат міськради від фракції “Солідарність” Микола Бєлий наголосив, що вже третій рік поспіль бере участь в велопробігах та сподівається на те, що кожного року кількість велосипедистів буде зростати: “Захоплююся велоспортом близько шести років. Декілька разів на тиждень знаходжу можливість проїжджати по 10-20 км. А ось у “Велодні” я беру участь вже третій рік поспіль. І мене дуже радує той факт, що з кожним роком кількість учасників постійно зростає. Кількість велосипедистів збільшується не тільки на “Велодень”, але і в місті в цілому… І це без абсолютної підтримки влади. Якби влада давала хоч якийсь імпульс про взаємність, то кількість велосипедистів зростала б в геометричній прогресії”, – відзначив Микола Бєлий.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*