Григорій Самардак привітав жителів Запорізької області з 20-ю річницею Конституції України

Під час урочистостей з нагоди прийняття Основного Закону в Запорізькій обласній філармонії голова облради Григорій Самардак зазначив, що 20 років тому наша держава збагатилася визначальним документом, який став фундаментом не лише сучасних, але й майбутніх перетворень у нашому суспільстві, основою його консолідації. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.

– Запорізький край, як палке козацьке серце України, демонструє приклад збереження конституційних прав і свобод людини, діалогу культур і плідної роботи людей різної етнічної та конфесійної приналежності, вносить вагомий внесок у побудову потужної, економічно й духовно багатої України. Підкреслю, що у нас в області проживають представники понад 130 націй і народностей, діють понад 80 національно-культурних товариств. І всі вони з повагою ставляться до Конституції України, працюють на стабільний розвиток нашого регіону, – сказав Григорій Самардак.

Він побажав всім жителям нашого краю міцного здоров’я, затишку в родинах, мудрості і далекоглядності, успіхів у праці та нових звершень.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*