У Запоріжжі відбулася зустріч керівництва облдержадміністрації і облради із парламентарями, що представляють інтереси регіону у Верховній Раді. Участь у засіданні взяли народний депутат, голова Запорізької міської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко, а також і інші представники парламентської фракції «БПП» Микола Фролов, Сергій Валентиров, Петро Сабашук, Вадим Кривохатько.
На початку розмови голова Запорізької ЗОДА Костянтин Бриль звернув увагу присутніх, що минулої зустрічі за пропозиціями народних депутатів було піднято питання виділення субвенцій з держбюджету. На сьогодні Запорізька область отримала зі спецфонду 98 мільйонів 470 тисяч гривень. Найбільший проект із затверджених в регіоні – 21,261 мільйонів гривень – це реконструкція будівлі обласної філармонії. Ще 5,872 мільйонів гривень Ігор Артюшенко пролобіював на першу чергу реконструкції обласного протитуберкульозного диспансеру.
– Вважаю, що в нашій області два найголовніших завдання: це оборона та інвестиції, – зазначив Ігор Артюшенко під час обговорення шляхів розвитку регіону. Він наголосив на недопущенні сепаратистських настроїв, тому числі і стосовно надання спецстатусів: економічних, екологічних чи будь яких інших. Він нагадав, що зовсім нещодавно була викрита ситуація у Верховній Раді щодо обговорення «економічного спецстатусу» Запоріжжя.
– Подібне відбувається і в Одесі, і в Харкові, і в Херсоні: намагаються «прокачати» ситуацію з середини, прикриваючись нібито позитивними, з економічної точки зору, месиджами, хоча сенс зовсім інший, – зауважив народний депутат, подякувавши керівництву регіону за допомогу у попереджені та припиненні подібних настроїв.
Крім того народний депутат підкреслив необхідність залучення інвестицій до Запорізької області, яка має реальний потенціал, а також використання ефективних програм реалізації бюджету.
Ігор Артюшенко висловив сподівання, що вже цього року реконструкція обласного протитуберкульозного диспансеру буде завершена.
