Григорій Самардак запропонував молодим запорізьким правникам долучатися до розбудови Запорізького краю

З нагоди вручення дипломів голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак зустрівся з випускниками юридичного факультету Запорізького національного університету.

Понад 300 молодих фахівців отримали цього року вищу освіту юридичного напрямку в ЗНУ та мають змогу продовжувати розвивати Запорізький край як правовий, реформаторський та законотворчий регіон України. Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак висловив подяку керівникам та викладачам закладу за підготовку кваліфікованих, талановитих, грамотних фахівців.

–  Сьогодні ми підводимо певний підсумок студентського етапу життя молодих запорізьких правників. 5 років ви віддавали багато сил, часу для отримання знань та досвіду. Сьогодні нам разом необхідно об’єднати зусилля для застосування здобутих знань і навичок для розвитку Запорізької області. Наш регіон має великий потенціал, і наше стратегічне завдання – реалізувати цей потенціал, збудувавши міцну, потужну європейську державу, – сказав Григорій Самардак.

Голова обласної ради впевнений, що саме Запорізька область може подати приклад іншим у розбудові правових аспектів європейського суспільства –сприяють цьому розумні, відповідальні, компетентні спеціалісти, які зростають і набирають сили на території Запорізької області.

– Нагадаю, що основний принцип європейської держави – верховенство права. Впевнений, що саме ви маєте наснагу здійснити перетворення у цьому напрямку. Бажаю реалізувати свій професійний талант на нашій Запорізькій землі. Також зичу усім нам мирного неба, стабільності та життя у сильній та вільній країні. Зі святом! – привітав випускників Григорій Самардак.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*