Ігор Артюшенко взяв участь у круглому столі «Результати саміту НАТО у Варшаві»

У Запоріжжі відбувся круглий стіл «Результати саміту НАТО у Варшаві, практичні можливості для співпраці та інтеграції України в НАТО» за ініціативи фонду «Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва» та Запорізького медіа-центру. Участь у роботі круглого столу, який зібрав експертів і громадських діячів, взяв народний депутат України, голова Запорізької міської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко.

Найбільшу увагу учасники  приділили обговоренню проголошених альянсом напрямків роботи і підтримки України, зокрема, в межах Запорізької області. Експерти зробили акцент на включенні нашої країни до програми розширених можливостей, а також на можливості відкриття Центру протидії гібридній війні на території нашої держави.

– Я один з тих політиків, які говорили про перспективи НАТО для України, коли це ще не було популярно, а в Запоріжжі, наприклад, був потужним рух «НАТО – Ні», – нагадав Ігор Артюшенко, як в  2000-х роках проводилася роз’яснювальна робота серед студентів, адже не всі розуміли, що НАТО – це не тільки військо, але й простір для обміну інформацією та навчання.

– З одного боку, за два з половиною роки суспільство, в якійсь мірі, втомилося вже про військову агресію, війну, тому що така психологія  людини: людина звикає до всього. З іншого боку, ми розуміємо прекрасно, що російські війська нікуди з України не пішли, своїх планів щодо створення «Новоросії», подальшого розкачування наших територій не полишили. Постійно відбуваються порушення мінських домовленостей з боку терористів та російських військ, – наголосив народний депутат. Але в країні  ведеться робота зі стабілізації, недопущення роботи диверсійних груп, інформаційних кампаній проти України. Дуже важливо, що ця злочинна агресія Росії  об’єднала навколо України весь цивілізований світ. Світ розуміє, в якій ситуації ми опинились. Разом з тим я вважаю, що цього замало. Хотілось би більшої підтримки, – вважає Ігор Артюшенко.

На його думку, оскільки Україна має гібридного ворога, що воює гібридними методами, то потрібні відповідні методи боротьби.

– Хочеться зробити все можливе, щоб агресор зрозумів, що йому тут робити нічого, що Україна захищена і військово, і інформаційно, що в нього немає шансів, тому нема чого витрачати власні бюджети, знищувати власну економіку, через який зубожіє російський народ. Мені сподобалась ідея створення інформаційного ресурсного центра саме в Запоріжжі, оскільки ми є прифронтовою областю: потрібно обмінюватися досвідом, щоб нарешті перемогти, – наголосив народний депутат.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*