Запорізька територіальна парторганізація обрала Ігоря Артюшенка новим керівником

23 липня відбулася конференція Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка».

Під час конференції делегати обрали нового керівника територіальної організації, у зв’язку із тим, що на виконання Закону України «Про державну службу» Едуард Гугнін, призупинивши своє членство в партії, пішов з цієї посади.

На посаду голови Запорізької територіальної організації партії було обрано народного депутата України, голову Запорізької міської парторганізації Ігоря Артюшенка.

Нині перед нами стоять серйозні виклики, серед яких не лише зовнішня загроза зі сходу, але й намагання популістів і крикунів розхитати ситуацію в середині держави.

Нашим головним завданням є протистояти цим загрозам, а також продовжувати невпинно працювати над реалізацією реформ у всіх сферах життя.

Впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо добитись значних результатів, зокрема у Запорізькому регіоні, – заявив Ігор Артюшенко, подякувавши однопартійцям за довіру.

Едуард Гугнін, який є депутатом Запорізької обласної ради, залишається керівником фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» в облраді.

Згідно закону України «Про державну службу» я не можу суміщати посаду заступника голови облдержадміністрації з посадою керівника партійної організації. І хоча існує думка, що закон не має зворотної дії, адже він був прийнятий вже після того, як я став держслужбовцем, юридична служба нашої партії трактує це положення однозначно: суміщати посади неможна.

Неважливо, на якій посаді працюю, адже я залишаюся в команді Президента. Головне – продовжувати реалізовувати політику Петра Порошенка, підтримувати реформи і виконувати завдання, що стоять перед нами, – заявив Едуард Гугнін, побажавши Ігорю Артюшенко успіхів у розбудові партійної організації.

Також на обласній конференції було піднято питання щодо обрання нового складу Секретаріату територіальної організації у зв’язку із тим, що його керівник Юрій Ловчиков склав свої повноваження. Рада територіальної організації найближчим часом має затвердити новий склад Секретаріату.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*