У Бердянську Віктор Цуканов запропонував шлях вирішення проблем підприємців, які постраждали від пожежі на ринку

Депутат Бердянської міської ради, очільник місцевої організації  партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Віктор Цуканов запропонував шлях вирішення проблем підприємців, постраждавши від пожежі на ринку “Кіровський”.

Нагадаємо, 20 липня на ринку здійнялася масштабна пожежа, від якою постраждали майже всі об’єкти, розташовані на його території. Внаслідок цього підприємці залишилися без місць торгівлі і товару. Вони звинувачують адміністрацію ринку у порушенні правил протипожежної безпеки, а міська влада шукає для них нові місця.

В свою чергу Віктор Цуканов запропонував свій варіант вирішення цієї проблеми. Зокрема, після обговорення з керівниками ОСББ пропонується надати підприємцям приміщення колишнього гастраному “Україна”, який знаходиться в будівлі ОСББ “Веста-54” за адресою вул. Європейська (Кірова), 54.

«Раніше в цьому гастрономі якраз і була подібна діяльність – і продовольчі товари, і промислова група, і гастрономія. Упевнений, що у нас вийде знайти спільну мову з мешканцями будинку, і вони не будуть проти того, що в їхньому будинку знову був гастроном. Питання з підвозом товару і пересуванням вантажівок по прибудинкової території так і залишиться гострим, але все будемо вирішувати комплексно», – наголосив депутат.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*