Депутат облради Геннадій Бурка відкрив аптеку у рідному селі — першу сільську аптеку в Запорізькій області

Вчора, 3 серпня, депутат обласної ради та відомий фармацевт Геннадій Бурка відкрив аптеку у рідному селі Михайло-Лукашеве, яке знаходиться в Запорізькому районі.

Відкриття даної аптеки стало унікальною подією в нашому регіоні, так як подібний заклад є першим, відкритим серед сіл Запорізької області. Геннадій Бурка відкрив аптеку в рамках виконання власної передвиборчої програми, так як балотувався нинішній депутат облради саме по цьому округу, бажаючи приносити користь та розвиток рідній громаді.

Вчора в моєму рідному селі — Михайло-Лукашевому Запорізької області — відкрили аптеку! Унікальний випадок для сільської місцевості. Зазвичай всім як і моїм батькам доводилось їздити до райцентру. Здається, Геннадій Бурка, який також родом з нашого села, обіцяв відкрити її, коли балотувався по цьому округу до облради… і ось відкрив. Приємно, що є такі депутати, які виконують свої обіцянки вже після виборів. На таких як він і тримається майбутнє… головне, щоб таких було побільше і тоді все буде добре”, – зазначив мешканець села Ігор Фурс у соцмережі Facebook. 3 1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*