У Запоріжжі святкують старт Олімпійських ігор

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак взяв участь у церемонії підняття Державного прапора України та прапора Національного Олімпійського комітету України з нагоди відкриття ХХХІ Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.

– Сьогодні ми відкриваємо ще одну знакову сторінку у спортивному житті і бажаємо нашим спортсменам-олімпійцям удачі, щоб вони повернулися з перемогами, медалями, а головне – здоровими, без травм і розчарувань. Багато докладено зусиль і тренерської роботи. Окремі слова подяки – наставникам спортсменів, які вклали у них свою роботу, надії і сподівання. Не можна не сказати цього дня і про бійців, які там, на сході України, у важких умовах, в окопах захищають мир і стабільність нашої держави.

Що таке Олімпійські ігри? Це приклад для всього людства, що всі спори треба вирішувати тільки мирним шляхом, на спортивних майданчиках і стадіонах… Тож побажаймо нашим спортсменам вдалих виступів. Нехай на бразильській землі якнайчастіше підіймається жовто-блакитний прапор і лунає гімн України, – зазначив Григорій Самардак, бажаючи успіхів і перемог спортсменам.

Нагадаємо, запорізький спорт на ХХХІ Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро буде представлений одинадцятьма спортсменами. Це – легкоатлети Олеся Повх, Марія Рємєнь, Ганна Гацько-Федусова, Ганна і Олексій Касьянови, дзюдоїсти Георгій Зантарая і Марина Черняк, плавець Сергій Фролов, борець греко-римського стилю Жан Беленюк, стрибун у воду Максим Долгов та майстер академічного веслування Олександр Надтока.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*