Ігор Артюшенко: Загроза російської агресії значно збільшилася

Загроза російської агресії останнім часом істотно збільшилася. Армія противника активно гримить зброєю біля українського кордону в Криму і Ростовській області. Крім того, проросійські бандформування продовжують масовані обстріли українських військ.

У зв’язку наростанням загрози прямої військової інтервенції голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка», почесний голова благодійного фонду «Лебедія» Ігор Артюшенко прийняв рішення про перерахування 100 тисяч гривень до Фонду оборони Запорізької області.

«Загроза прямої військової агресії з боку Росії протягом останнього тижня значно зросла. Ситуація з військовими навчаннями на наших кордонах дуже турбує мене.

Я впевнений, що вкрай важливо, бути здатними протистояти агресору і забезпечити гідну відсіч діям ворога. В таких умовах ми зобов’язані діяти, відповідно мудрості «Хочеш миру – готуйся до війни». Адже тільки забезпечивши боєздатність, область зможе зберегти свої рубежі.

Більше двох років наш регіон активно працює в цьому напрямку, і я впевнений, що це правильний шлях», – прокоментував подію Ігор Артюшенко.

Крім того, стурбованість ситуацією також висловив голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль. Також він подякував народному депутату за вагомий внесок в оборону регіону і пообіцяв взяти розподіл і використання даних коштів під особистий контроль.