Ігор Артюшенко: «Коли міська влада працює для міста і громади – це одразу помітно»

Сьогодні, 26 серпня, в ході робочого візиту до Бердянська народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка», заступник Голови Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції Ігор Артюшенко зустрівся з міським головою Володимиром Чепурним. Народний обранець і мер міста обговорили нагальні проблеми Бердянська і способи їх вирішення, а також досягнення нинішньої міської влади в руйнуванні корупційних схем, які діяли протягом десятка років.

«Коли міська влада хоче працювати і працює для міста і громади – це одразу помітно. І сьогодні в Бердянську видно результати діяльності влади і з розвитку комунальних підприємств, і в організації курортного сезону. А той порядок, який наведений із сезонною лотковою торгівлею в центрі Бердянська – є прикладом для наслідування. Проведення відкритих торгів на місця для торгівлі в десятки разів збільшили доходи міста в цій сфері і виключили будь-які підозри про корупційну схему при їх розподілі», – зазначив Ігор Артюшенко.

Окрім цього, проект Генпрокуратури щодо таємної перевірки доброчесності прокурорів та корупції в правоохоронних органах.

«Доброчесність прокурорів – це запорука успішної боротьби з корупцією в Україні. Тому ми закликаємо громаду та міську владу Бердянську долучитись до проекту Генеральної прокуратури України «Таємна перевірка доброчесності прокурорів». Змінити систему ми зможемо тільки разом», – резюмував Ігор Артюшенко

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*