Олександр Константинов допомагає багатодітним родинам

До депутата Запорізької міськради, голови фракції «Солідарність» Олександра Константинова звернулись представники служби у справах дітей міськради з проханням допомогти родині, яка опинилась у важкій життєвій ситуації. Депутат одразу відгукнувся та доклав всіх зусиль для того, щоб допомогти нужденній сім’ї. Сьогодні, 26 серпня, завдяки старанням Олександра Константинова в рамках цього проекту матері трьох дітей, яка самотужки виховує малюків, було вручено двоярусне ліжко і письмовий стіл.

Начальник Служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради Наталія Сіворашка щиро подякувала за надану допомогу і закликала інших депутатів звертати увагу на такі соціальні проблеми. У Запоріжжі на даний момент проживають 340 сімей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. У свою чергу Олександр Константинов зазначив, що чужих дітей не буває, і дуже важливо допомагати кожному не тільки як депутат, але і як людина.

Діти – наше майбутнє. І на жаль, в нашому місті зараз безліч сімей, які опинилися у важкій ситуації. І ця цифра – 340 сімей – катастрофічна. Щоб забезпечити світле майбутнє для підростаючого покоління ми повинні докладати всіх зусиль. Це одне з першочергових завдань мене як депутата, і як людини“, – заявив Олександр Константинов. 1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*