За підтримки Ігоря Артюшенка в Дніпровському районі з’явився дитячий майданчик

29 серпня за підтримки народного депутата України, голови Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігоря Артюшенка в Дніпровському районі, по вулиці Звенигородській, 10 урочисто відкрили дитячий майданчик. Також були присутні представники Дніпровської районної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка».

В ході зустрічі депутат не тільки відкрив новий розважальний майданчик, але й вислухав проблеми, з якими стикаються жителі округу та пообіцяв розібратись зі всіма нагальними питаннями.

Відкриття дитячого майданчика – це лише маленька частина тієї роботи, яка ведеться у мене на окрузі. Діти – це наше майбутнє і потрібно докладати всіх зусиль для того, щоб забезпечити їм щасливе і безтурботне дитинство. Надалі ми плануємо працювати не тільки для розбудови  Дніпровського району, але й на благо жителів всього міста“, – заявив Ігор Артюшенко.

Присутні жителі району подякували народному депутату України за підтримку. Окрема подяка пролунала від маленьких запоріжців, які з радістю опановували нове місце для дозвілля.

1

2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*