Ігор Артюшенко відвідав машинобудівне підприємство «Автопрівод»

31 серпня в рамках робочого візиту до міста Мелітополь, народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко відвідав один з провідних машинобудівних підприємств «Автопрівод» та поспілкувався з директором Олександром Акімовим.

Сьогодні  підприємство спеціалізується на розробці і виробництві агрегатів для автомобільної промисловості. Продукція відповідає європейським стандартам і поставляється на ринки ближнього і далекого зарубіжжя. За словами директора підприємства Олександра Акімова, це стало можливим завдяки модернізації виробництва.

«Я дуже задоволений тим, що в Мелітополі є підприємства які стабільно працюють, відраховують податки в бюджет, створюють робочі місця і платять “білу”, і головне – гідну заробітну плату. І це завдяки роботі міської влади, яка готова надавати підтримку бізнесу у вирішенні проблем. Надалі, ми будемо працювати в такому ж темпі, задля благоустрою нашої області і країни», – зазначив Ігор Артюшенко.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*