Ігор Артюшенко провів особистий прийом мешканців Більмацького району

Під час робочої поїздки народного депутата України, голови Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігоря Артюшенка спільно з головою облдержадміністрації Костянтином Брильом до Більмацького району відбувся особистий прийом громадян. На заході також був присутній керівник Більмацької райдержадміністації, депутат Запорізької обласної ради від фракції «Солідарність» Артем Попов.

Мешканці звертались з різними питаннями: щодо допомоги з ремонтом частини покрівлі Більмацької загальноосвітньої школи, також депутат вислухав скарги на незадовільну роботу Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області та систематичне порушення Закону України «Про звернення громадян». Мешканка Більмака звернулася з проблемою, яка турбує багатьох жителів району – за її словами, люди, які оформили субсидію на придбання твердого побутового палива, не отримують нараховані кошти у зв’язку з відсутністю фінансування з державного бюджету. Загалом по району борг по субсидіях складає майже два мільйони гривень.

Народний депутат разом з керівником області відзначили, що всі проблеми мешканців міста взято на особистий контроль та буде вирішено.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*