В обласному контактному центрі відбулась пряма телефонна лінія з Наталією Авраменко

На базі комунальної установи «Обласний контактний центр» Запорізької обласної ради відбулась пряма телефонна лінія за участі депутата обласної ради фракції «Солідарність», члена постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Наталії Авраменко.

Впродовж години спілкування з депутатом надійшло 19 телефонних дзвінків, переважна більшість з яких – це звернення від виборців Оріхівського району, за яким закріплено депутата обласної ради Наталію Авраменко. Також були звернення з Приморського, Кам’янсько-Дніпровського, Вільнянського, Гуляйпільського районів та м. Запоріжжя.

Практично всі питання, що порушувалися у ході проведення прямої телефонної лінії, стосувалися сфери охорони здоров’я: забезпечення  хворих інсуліновими препаратами, надання безоплатної медичної допомоги, реформування медичної галузі, стану виконання обласної програми «Онкологія», можливості отримання послуг медичного центру репродукції людини.

Депутат отримала подяки від мешканців Оріхівського  району за плідну депутатську діяльність у виборчому окрузі: за організацію свята Івана Купали в с. Преображенка,  за допомогу у забезпеченні книжками Оріхівської гімназії «Сузір’я», за надану грошову допомогу для проведення операції з приводу катаракти очей. Також багато вдячних слів було висловлено особисто Наталії Авраменко та її колегам за роботу медичного центру репродукції людини.

Під час проведення прямої телефонної лінії на більшість питань громадянам було надано необхідну інформацію та роз’яснення. Проблемні питання, вирішення яких потребує певного часу взято Наталією Авраменко під свій особистий контроль.

Фото: Запорізька обласна рада

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*