У Мелітополі пройшов конкурс з благоустрою «Медове місто – квітучий двір»

Конкурс благоустрою «Медове місто – квітучий двір» в рамках загальноміської акції «Зробимо своє місто краще», ініційоватором якої виступив мелітопольський міський голова Сергій Мінько, традиційно проводиться до Дня міста. Заявки на участь від жителів багатоповерхових будинків приймалися протягом місяця. З 8 серпня по 8 вересня надійшло близько двох десятків заявок. Деякі активні мешканці вже брали участь в конкурсі в минулому році і в цьому постаралися поліпшити свої досягнення.

Оцінювало роботу небайдужих городян компетентне журі, до складу якого увійшли представники міської влади та громадськості. При виборі переможців враховувалися наступні критерії:

– Утримання території в чистоті;

– Загальний благоустрій двору, виконаний мешканцями;

– Озеленення подвір’я;

– Стан дитячих майданчиків (наявних) і участь мешканців в їх створенні та обладнанні;

– Креативність;

– Кількість дітей, що проживають у дворах.

Фіналістами конкурсу стали мешканці кількох будинків.

Головним подарунком від Сергія Мінько, стане сучасний дитячий ігровий комплекс “Малюк” ТМ “Інтератлетика”. Решта фіналістів в якості заохочувальних призів отримають сертифікати від спонсорів на дитяче свято, солодкий стіл та екскурсію на страусину ферму. Кому дістанеться суперприз, стане відомо на урочистому відкритті святкування Дня міста в 11.00 неділю, 25 вересня, на головній сцені ПК ім. Т. Шевченка.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*