Ігор Артюшенко зробив подарунок ветеранам

В Запоріжжі «Солідарність» підтримує ветеранські організації.

Сьогодні народний депутат, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко виконав прохання членів ГО «Дніпровська районна організація ветеранів України» та придбав для організації холодильник. Подарунок від народного обранця ветеранам передали депутати міської ради фракції «Солідарність» В’ячеслав Зайцев та Андрій Согорін.

Після вручення техніки депутати обговорили з ветеранами проблемні питання. Як зауважив голова організації Віктор Стаднік, «Дніпровська районна організація ветеранів України» є однією з найбільш чисельних по Запоріжжю – кількість членів структури  налічує 11 200 осіб. Втім, розраховувати останнім часом ветеранам доводиться саме на народних обранців:  «Сьогодні допомогу ветеранам здебільшого надають саме депутати. В районі діють декілька ветеранських організацій від підприємств, які мають серйозні бюджети та великі можливості. Втім, вони допомагають тільки своїм членам», – зауважив Віктор Стаднік.

Депутати зазначили, що така ситуація складається в тому числі і через непорозуміння в мерії. Зі слів Андрія Согоріна, міська влада має всі повноваження для того, аби збільшити розмір матеріальної допомоги для соціально незахищеної категорії громадян, проте на засіданнях це питання щоразу викликає гарячі дискусії.

«Багато людей скаржаться на те, що міська влада не вибудовує належним чином роботу з цими громадянами. На минулій сесії виникло чимало сутичок стосовно функціонування депутатських фондів. Ми неодноразово казали, що як депутати готові взяти на себе більше повноважень з допомоги соціально незахищеній категорії громадян», – зазначив Андрій Согорін.

Незважаючи на всі перепони депутатам вдається відстоювати інтереси пільговиків. В’ячеслав Зайцев зазначив, що на сесії міськради зусиллями обранців був збільшений розмір депутатського фонду.

Наприкінці зустрічі депутати з ветеранами обговорили деталі сумісної роботи на найближчі два місяці. В планах – надання матеріальної допомоги членам організації та сприяння у проведенні святкових заходів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*