У Мелітополі стартували толоки в рамках акції «Зробимо своє місто краще»

29 жовтня в Мелітополі стартувало проведення традиційних суботників з озеленення в рамках акції з благоустрою “Зробимо своє місто краще!”, ініційованої міським головою Мелітополя Сергієм Міньком. Таким чином міська влада продовжує реалізацію Плану благоустрою та розвитку об’єктів соціальної сфери та інфраструктури окраїнних районів міста і приватного сектора.

29 жовтня трудові десанти почалися в новому сквері на перехресті вулиць Пушкіна та Довженка на Червоній Горі і території, прилеглої до амбулаторії сімейної медицини по бульвару 30-річчя Перемоги, 2-А в районі колишнього магазину «Олена». На першому об’єкті було висаджено близько 300 саджанців, а на другому близько 50.

У суботнику взяли участь міський голова Сергій Мінько, його заступники – депутат фракції «Солідарність» в Запорізькій обласній раді Іван Федоров і депутат фракції «Солідарність» в Мелітопольській міській раді Сергій Павленко, співробітники комунальних підприємств міста, активні мешканці та громадські активісти. Ініціативу влади також підтримали колектив амбулаторії. Осіння серія суботників буде спрямована на озеленення центральних вулиць міста і територій соціально важливих об’єктів міста, які відвідує велика кількість мелітопольців. Акція продовжиться в суботу, 5 листопада.

2 1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*