У Запоріжжі обговорили проблеми будівництва житла для молоді

В Запоріжжі обговорили актуальну проблему – будівництво житла для молоді. 15 листопада в Запорізькому обласному центрі молоді пройшов круглий стіл з популяризації молодіжної політики за частиною покупки житла через пільгове кредитування і підтримку Програми забезпечення молоді житлом на 2017-2021 роки. Автор програми – голова фракції «Солідарність» в Запорізькій міській раді Олександр Константинов.

В дискусії взяв участь депутат фракції «Солідарність», член комісії з життєзабезпечення міста Микола Бєлий, який наголосив на важливості прийняття даної програми.

«Подібного роду програми існують в Україні протягом 25-ти років. Молодь в нинішній час, на жаль, не може дозволити собі купувати житло і користуватися кредитними програмами, які пропонують банки. Ми пропонуємо залучити гроші міста, щоб дати життя цій програмі. Запорізька молодь емігрує, тому що не бачить перспектив в рідному місті. Сьогодні дуже важливо зробити все для підтримки і реалізації програми для забезпечення молодих родин квартирами. Таким чином ми забезпечимо їх не тільки житлом, але й можливістю розвивати наше місто», – зазначив Микола Бєлий.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*