Ігор Артюшенко розповів студентам про роботу народного депутата

Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко поспілкувався зі студентами Запорізького національного технічного університету.

Депутат провів лекцію, в ході якої розповів про три основні вектори роботи народного обранця.

«Ми бачимо народних обранців виключно з екранів телевізора і складаємо своє враження про них з того, що нам показує телебачення. І саме це розкриває десь 10% роботи депутатів. Все залишається поза лаштунками. Насправді робота складається з трьох частин – пленарні засідання, робота в комітетах та на окрузі», – зазначив Ігор Артюшенко.

Парламентар зауважив, що саме Комітет Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції проводить експертну оцінку законопроектів чи проектів постанови перед тим, як вони надходять до порядку денного пленарних засідань.

«Комітет Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції не приймає політичних рішень. Ці рішення приймаються в залі. Ми проводимо експертну оцінку того, чи є законопроект таким, який можливо призведе до корупції, чи ні. А голосування за нього проходить вже на пленарному тижні», – наголосив депутат.

Також, Ігор Артюшенко розповів про відрядження до Японії, де йому випала можливість ознайомитися з роботою парламенту. Після лекції депутат відповів на запитання студентів та викладачів навчального закладу.

2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*