Молодіжка «Солідарності» виступає за відкритий рейтинг студентів медичного університету

До молодіжного крила партії «Солідарність» звернулись студенти Запорізького державного медичного університету з проханням у сприянні публічного висвітлення процесу розподілення спеціальностей для подальшого проходження інтернатури за державний кошт.

Також, студентством зазначається, що існує рейтинг, за яким визначається пріоритетність отримання спеціальності, але за яким саме чином визначається цей рейтинг і місце студента в ньому вони не знають.

У зверненнях представників медичного університету наголошується, що вони не володіють інформацією стосовно наявних вакантних місць в лікарнях, заявок від лікувально-профілактичних закладів, спеціальностей, на які можуть претендувати студенти для проходження інтернатури.

Голова молодіжного крила Запорізької міської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Тетяна Цвяткова  звернулась до ректора Запорізького державного медичного університету та директора департаменту охорони здоров’я ЗОДА щодо вирішення цього питання. Керуючись Законом України «Про вищу освіту» та «Про доступ до публічної інформації» було запропоновано сприяти публічному висвітленню рейтингу студентів, згідно якого визначається пріоритетність отримання спеціальностей, інформацію про наявні вакантні місцях в лікарнях, заявки від лікувально-профілактичних закладів та спеціальностей, на які можуть претендувати студенти для проходження інтернатури за державний кошт.

«Подібна закритість на сьогоднішній день недопустима. В ситуації, коли більшість сфер функціонування держави стали прозорими, закупівлі проводяться відкрито і лідери країни повністю відкривають свої статки, робити закритою систему, яка визначає майбутнє молодої людини – це шокує будь-яку розумну людину.

Медичні університети мають зруйнувати будь-яку платформу для реалізації корупційних схем. Створення відкритої та прозорої рейтингової системи дасть молодим лікарям неймовірний стимул ще більше розвиватись в своїй професії та спеціалізації», – зазначила Тетяна Цвяткова.

1

2

3

4

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*