У Мелітополі стартувала Школа молодого політика

17 грудня у Мелітополі відбулась перша лекція Школи молодого політика.

На першому семінарі курсу обговорили проведення адвокаційних кампаній та роль молоді в політиці, участь в якому взяли близько 40 осіб. Цього разу спікерами виступили очільник обласного молодіжного крила «Солідарності» Олексій Мосейко і помічник-консультант депутата Запорізької облради фракції «Солідарність» Геннадія Бурки Денис Нечипоренко.

Також в рамках проекту для слухачів буде проведено курс лекцій з розробки та втілення в життя власних проектів. Нагадаємо, що нещодавно свою роботу завершила Школа молодого політика в Запоріжжі.

У Мелітополі курс лекцій складається з 4 сесій. На останньому семінарі будуть презентовані проекти, розроблені безпосередньо слухачами, кращі з яких буде підтримано. На завершальному семінарі всім буде вручено дипломи, а також учасники проекту отримають можливість пройти стажування або студентську практику в приймальнях депутатів різних рівнів.

Семінари планується проводити щосуботи, але в зв’язку зі святами і підготовкою до них заняття, швидше за все, триватимуть вже в новому році.

1

2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*