Лопати замість житла: як депутати міської ради голосували за програми для молоді

Головою фракції “Солідарність”, очільником Запорізької міської організації партії “Солідарність” – Блок Петра Порошенка” Олександром Константиновим було підготовлено програму для забезпечення молоді міста Запоріжжя житлом за рахунок коштів державного, обласного та міського бюджетів у місті. Впровадження даної програми повинно було дати змогу сім’ям та обдарованим громадянам, учасникам бойових дій та іншим мешканцям міста здійснити мрію в придбанні власного житла за пільговими умовами, що забезпечило б упевненість у завтрашньому дні. Програма передбачала створення передумов до сповільнення відтоку молодих активних людей з міста. Але “більшість” у сесійній залі не підтримали цей проект рішення. Під час голосування за програму забезпечення молоді міста Запоріжжя житлом Олександр Константинов зазначив, що Запоріжжя є одним з останніх в рейтингу будівництва житла.

Це питання дуже важливе. Запорізька область, на жаль, третя з кінця за кількістю збудованого житла, та одна з лідерів по динаміці відтоку жителів регіону“, – зазначив голова фракції.

Замість цього, депутати проголосували за купівлю садового інвентарю для проведення толок в рамках проекту рішення “Молодь для міста”.

Прийняття таких рішень чітко показує справжні пріоритети політичних сил у міській раді.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*