Бюджет на 2017 рік прийнято

Депутати Запорізької обласної ради прийняли бюджет на 2017 рік. Кошторис регіону на поточний рік складає 7 мільярдів 462,6 мільйони гривень, що на 36% більше, ніж бюджет-2016. Значна частина цієї суми буде направлена на забезпечення виплати заробітної плати робітникам державних установ, з урахуванням підвищення мінімальної зарплатні в країні.

Виходячи з минулорічного досвіду бюджет 2017 року складався з урахуванням можливості скорочення витрат на сплату комунальних послуг комунальними підприємствами. Зекономлені кошти будуть направлені на впровадження програм, необхідних для покращення життєдіяльності області.

Таким чином, бюджет області був прийнятий з другої спроби. На засіданні сесії, яка відбулась в грудні, проект бюджету викликав суперечки серед депутатів, через що народні обранці прийняли рішення зробити перерву та доопрацювати головний фінансовий документ області.

Плідна робота депутатів облради та голови облдержадміністрації, яка тривала протягом місячної перерви в засіданні, дозволила швидко та злагоджено прийняти кошторис з урахуванням внесених правок.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*