Олександр Константинов: «Ми повинні пам’ятати героїв»

30 січня свій 95-ти річний ювілей відсвяткував герой Другої світової війни Анатолій Авксентійович Король. Привітав генерал-майора у відставці, військового льотчика першого класу голова фракції «Солідарність», очільник Запорізької міської організації партії Олександр Константинов. Під час зустрічі депутат поспілкувався з людиною, яка пройшла Другу світову з першого і до останнього дня. Ветеран розповів, що зробив 296 бойових вильотів, під час яких супроводжував бомбардувальників і штурмовиків, займався розвідкою. У 56 повітряних боях Анатолій Король особисто збив 8 літаків противника.

Олександр Константинов щиро привітав військового з ювілеєм і вручив подарунок. Голова фракції зазначив, що кожен з нас повинен пам’ятати та шанувати всіх героїв – і тих, хто брав участь у Другій світовій, і звичайно ж тих хлопців, які сьогодні охороняють спокій нашої країни в зоні проведення АТО.

«Ми повинні знати та шанувати героїв всіх поколінь. І важливо пам’ятати про цих людей не тільки у свята, але й щоденно. Адже вони як ніколи потребують нашої уваги та турботи», – зазначив депутат.

2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*